30 Day Squat Challenge

Android için Spor ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Get Fit Apps
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir spor ve fitness uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir spor ve fitness uygulaması.

Form tutmak isteyen fakat spor salonlarına gidebilecek zaman ve bütçeye sahip olamayan tüm spor severlerimiz için özel olarak yaratılmış size son derece yaralı olabilecek bir uygulamadır. Uygulama sayesinde evinizin rahat konforunda spor yapabilecek ve form tutabileceksiniz. Üstelik bu uygulama son derece kolay kullanıma sahip bir uygulamadır, gereksiz karmaşık menülerle vakit kaybetmezsiniz.

Uygulama sizin kendinize özel hazırlanmış olan bir spor programının tam 30 gün boyunca kayıt ederek saklayabilmenizi sağlamaktadır. Böylelikle siz de programınızı tamamladıktan sonra spora başladığınız ilk güne geri dönüş yaparak ne kadar spor yaptığınızı ya da spor yapmadığınız gün var mı, var ise ne kadar var diye kontrol edebilme imkanına sahip olacaksınız. Böylece her günü aklınızda tutmak zorunda kalmayacaksınız. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm talbet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

30 Day Squat Challenge indir